![](https://tarilka-bucket.s3.eu-west-3.amazonaws.com/uploads/media_mention/photo/16/content_318845475_3364856393761150_2100976223543815182_n.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=AKIA54OLUBW66RNMWCXK%2F20240727%2Feu-west-3%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20240727T101915Z&X-Amz-Expires=900&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=c89e8ec4fe83e8899c8c069d4bba4ae9bd7d24bd80fab9bd5342a542a3db46b6)
ГО «ТАРІЛКА» отримала цьогорічну премію [Відкриті двері]
Громадська організація Доступно.UA вже п’ятий рік поспіль проводить Форум Інклюзивності та нагороджує переможців премії [Відкриті двері]. До числа переможців цього року увійшла також і ГО «ТАРІЛКА». Будучи першим продовольчим банком в Україні і надаючи допомогу соціально незахищеним верствам населення у Львові, після повномасштабного вторгнення 24 лютого організація розширила напрямки своєї діяльності.