Використовуймо раціонально їжу з «Тарілкою»!

За час існування проєкту ми змогли здобути значний кредит довіри від багатьох локальних і національних виробників їжі та мереж магазинів. Наш банк їжі наповнюється завдяки цим партнерствам, і ми завжди відкриті для нових. Ставайте на шлях еко-соціального ведення бізнесу разом з нами!

Що значить бути партнером "Тарілки"?

Еко-свідомість

Україна входить в 10-ку країн світу, що продукують найбільшу кількість органічних відходів. Для виробників їжі та рітейлу формат «Тарілки» є універсальним способом зменшити цей показник.

Соціальна відповідальність

Донори їжі «Тарілки» не лише мінімізують відходи, а й піклуються про сотні потребуючих, які не в змозі забезпечити себе достатньою кількістю продуктів харчування. Завдяки нашій співпраці всі ці люди можуть отримати безкоштовний продуктовий набір.

Любов покупців

«Тарілка» має велику прихильність локальної аудиторії, якій ми завжди щиро рекомендуємо купувати продукцію виробників та магазинів, що нас підтримали. Бізнес, який дбає не лише про прибуток, а й про людей та довкілля, натомість отримує лояльних клієнтів.

Оптимізація

Продукція, яка вже за кілька днів підлягала б списанню та мала б пройти процес утилізації, за допомогою «Тарілки» вчасно звільнила полиці виробників і магазинів та потрапила в руки тих, хто її потребував. Це є прикладом втілення ідей сталого розвитку у веденні справи.

Що відбувається з їжею?

Щодня волонтери нашого продовольчого банку разом із водієм "Тарілкомобіля" виходять на «маршрут добра» - збирають та транспортують їжу від наших партнерів (магазини, заклади харчування, виробництва) до приміщення "Тарілки", де потребуючі можуть її отримати за попереднім записом.
1

Забираємо їжу від партнерів

Водій Тарілкомобіля разом з волонтером о 13:00 починають маршрут по продовольчих «точках»
2

Сортуємо

Переглядаємо ящики на наявність протермінованих чи непридатних до споживання продуктів
3

Формуємо продуктові набори

Передаємо їх щодня за попереднім записом потребуючим
4

Наповнюємо наш банк

Ці продукти мають довший термін зберігання. З них ми формуємо наступні продуктові набори

Коло партнерів нашого банку їжі постійно зростає. Запрошуємо до цього «руху» та заохочуємо зробити важливий крок до раціонального використання продуктів — долучайтесь до наповнення «Тарілки»!

Стати Партнером